Iptal ve Iade Kosullari

Sitemizde aldiginiz ürünleri 15 gün içerisinde güvenle iade edebilirsiniz.

Iptal

Henüz kargoya teslim edilmemis olan siparisinizi "Destek Formu" ndan siparis iptal talebinizi bize ulastirarak saglayabilirsiniz.

Kredi kartiniza yatirilan geri ödemenin ekstrenize arti bakiye olarak yansimasi, bankanizin süreç ve uygulamalarina bagli olarak ortalama iki - üç hafta sürebilir. Bu süreç genel bir uygulama olup, Tekin Acar Kozmetik müdahale hakki bulunmamaktadir. Iade isleminizin kredi kartiniza yansimasinda gecikme yasanmasi halinde, bankanizdan detayli bilgi alabilirsiniz.

Iade

Iade kosullari çerçevesinde, siparisinizi size ulastigi günden itibaren 15 gün içerisinde MNG Kargo ile "Tekin Acar Kozmetik Iade Adresi”ne faturasi ile birlikte gönderebilirsiniz. Bu islem öncesinde "info@tekinacarkozmetik.com" e-posta adresinden tarafimiza bilgi vermenizi rica ederiz.

Iade Kosullari

Iade etmek istediginiz ürünü eksiksiz, kullanilmamis, ambalaji açilmamis ve hasar görmemis sekilde "Tekin Acar Kozmetik Iade Adresi”ne göndermelisiniz. Ürünü iade etmeden önce Tekin Acar Kozmetik Destek Ekibi ile e-posta, telefon veya iletisim formu yoluyla irtibat kurarak talebinizi siparis numaraniz ile birlikte bildirmeniz gerekmektedir.

Kargonuzu Teslim Alirken: Sevkiyat sirasinda zarar gördügünü düsündügünüz paketleri teslim aldiginiz firma yetkilisi önünde açip kontrol ediniz. Eger üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasina tutanak tutturarak ürünü teslim almayiniz. Ürün teslim alindiktan sonra kargo firmasinin görevini tam olarak yerine getirdigini kabul etmis oldugunuzu unutmayiniz. Ambalaji açilmis, kullanilmis, tahrip edilmis sekildeki ürünlerin iadesi, ilgili yasa geregi kabul edilmemektedir.

Iade edilemeyen ürünler nelerdir?

Iade edilecek ürün, teslim alinan seffaf koruma poseti açilmadan ve orijinal paketi / kutusu ile geri gönderilmelidir. Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapistirilmis ve kargo koli bandi ile bantlanmis ürünler kabul edilmez. Ürün, teslim alindigi haliyle iade edilmelidir.

Kullanilmis, orijinal kutusu / ambalaji açilmis ve tekrar satilabilirlik özelligini kaybetmis, baska bir müsteri tarafindan satin alinamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

Iade edecegim ürün için kargo ücreti ödeyecek miyim?

Ürün / ürünlerden kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayi yapacaginiz iadelerde kargo ücreti Tekin Acar Kozmetik tarafindan ödenmekte olup gönderimin Mng Kargo ile yapilmasi gerekmektedir. Eger ürün / ürünlerden kaynaklanan bir kusur yoksa gönderi ücreti aliciya aittir.

Ürünlerin orijinal oldugunu nereden anlayabilirim?

Ürünlerimiz, yetkili Türkiye distribütörü firmalardan temin edilmektedir. %100 orijinallik güvencesindedir. Güvenle kullanabilirsiniz.

Degisim

Tekin Acar sitesinden satin  aldiginiz ve iade kosullarina uygun olan bir ürünü degistirmek için destek ekibimizle telefon, e-posta veya iletisim formu yoluyla irtibata geçebilirsiniz.

Size nasil ulasabilirim?

 0216 706 46 79 numarali hattimizdan Müsteri Destek Ekibi'ne ulasabilir , "Tekin Acar Kozmetik Iletisim” sayfasindan veya info@tekinacarkozmetik.com e-posta adresinden bize mesaj gönderebilirsiniz.

Tekin Acar Kozmetik Iade Adresi

 

Adres

Merdivenköy Mah. Nur Sok. A Blok No: 1 /1  Kat:12 D:115 Business Istanbul Kadiköy / Istanbul

Tel :   0216 706 46 79